Zaczynamy!

To znaczy: ja zaczynam, a Wy czytacie, jeśli macie ochotę. Zakładam, że mało kto wchodzi tu przez przypadek, więc zapewne znamy się z Science Fiction, Fantasy i Horror, SZORTAL-u, Nowej Fantastyki lub innych fantastyczno-literackich portali.

Czym właściwie będzie Dzikopis? Blogiem pisarko-publicystycznym i czymś więcej. Będzie to taka moja strona „oficjalna”. Wiadomo, że prawdziwą miarą sukces są strony nieoficjalne (fanfiki, psychofanki…) ale od czegoś trzeba zacząć.

Dzikopis nie będzie miejscem premiery całkiem nowych tekstów – może poza stusłówkami. Uważam, że od tego są periodyki papierowe, e-ziny i portale literackie. Znajdziecie tu za to opowiadania już wcześniej opublikowane, ale nieco wypolerowane edytorsko i przekonwertowane na formaty pdf i mobi – bardzo wygodna sprawa, jeśli używacie tabletu lub e-czytnika.

Dobra – powie ktoś – nie tworzy się strony autorskiej tylko po to, by zaserwować ludziom odgrzewane kotlety. To prawda. Będę tu również pisał o powstającej powieści. Przynajmniej jednej. Może parę innych ciekawych rzeczy się przy okazji pojawi. Nie obiecuję, że od razu gołe baby (choć i tego nie wykluczam – jako ilustracje do tekstów, rzecz jasna). Tak czy siak, zachęcam, by tu od czasu do czasu zaglądać…

This entry was posted in Varia and tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.